sesja rodzinna

Mam rodzinę i dobrze wiem…

…jak ciężko o wspólne zdjęcie. Nawet gdy wszystko sobie zaplanujesz, to albo Ty, albo mąż robicie to zdjęcie. Wiem jak to jest, i chociaż sama mam w domu profesjonalny sprzęt do zdjęć, to jednak wspólnych ujęć mamy bardzo mało. Rodzinna fotografia to przede wszystkim czułość i uczucie jakie was łączy. To chwilę kiedy trzymasz w ręku jeszcze malutkie dziecko, które zmienia się każdego dnia. To malutka stopa mniejsza niż twoja dłoń. To zapach tego małego drobnego ciałka. Momenty kiedy dziecko stawia pierwsze kroki, kiedy pojawia się na świecie jego rodzeństwo, to chwile, które już nigdy nie wrócą, a zatrzymanie tych chwil na fotografiach pozwolą Ci kiedyś na podróż w czasie

Na fotografiach z rodziny i sesji chciałbym przede wszystkim uchwycić Wasze szczęście i radość ze spędzonego wspólnie czasu. Wasz uśmiech i bliskość. Pokazać ten niepowtarzalny czas. Naturalna sesja fotograficzna pozwala w autentyczny sposób odwzorować Waszą codzienność. Za kilka lat kiedy otworzysz album ze zdjęciami przekonasz się, że była to najlepsza inwestycja.

Spotkanie z fotografem bywa stresujące, jednak mając w ręku tylko aparat niebłyskający fleszem, sprawiam wrażenie dobrej cioci. Sama jestem mamą i dość szybko” łapię” dobry kontakt z dziećmi, co skutkuje mnóstwem szczerych uśmiechów, które mogę uchwycić w postaci zdjęć. Nie ukrywam, ale to właśnie ten spontaniczny wybuch emocji, radość, skoki z łóżka, czuły gest są dla mnie ważne, są to właśnie rzeczy, których nie da się wyreżyserować. Wasze historie, które są autentyczne naturalne i emocjonalne.

Jasne rozumiem to że możesz się stresować, a jeśli nie Ty na pewno Twój mąż z góry zakłada, że dzieci z pewnością odmówią współpracy. Ale spróbuj! Nie pożałujesz! Mąż w końcu da się przekonać, dla dzieci wymyślimy super zabawę, a Ty zrobisz dla siebie i dla nich wyjątkowy prezent. Na fotografiach uwieczniam Wasze emocje, skrawki Waszego życia. Żebyś mogła usiąść na tej kanapie wziąć na kolana album ze zdjęciami i spędzić wspaniałą chwilę z najbliższymi.