Cześć, jestem Kasia!

Cieszę się, że tu jesteście i mam nadzieję że niedługo spotkamy się na
sesji lifestylowej lub plenerowej.

Aby dobrze opowiedzieć kadrami w Waszą historię chciałbym Was lepiej
poznać, dowiedzieć się o Was czegoś więcej, aby na sesji w naturalny,
niepozowane sposób móc pokazać Wasze życie.

Szczególnie bliska jest mi fotografia lifestylowa, naturalna, niepozowana. Pozwala ona pokazać na zdjęciach to, czego na co dzień nie doceniamy i nie dostrzegamy.
Wasze uśmiechy, spojrzenia, drobne gesty, emocje… Każda taka fotograficzna historia jest dla mnie bardzo ważna, wyjątkowa i niepowtarzalna. Każda z takich sesji jest jednak inna i powstaje na bazie zaufania i współpracy, dlatego chciałbym powiedzieć Wam coś o sobie…

Jak zostałam fotografem rodzinnym?

 Aparaty analogowe, cyfrówki, w końcu telefon z aparatem, od zawsze miałam nawyk uwieczniania chwil, wyjątkowych sytuacji i wydarzeń. Wywołane zdjęcia zawsze trafiły do albumów, które do tej pory często przeglądam.

W końcu przyszedł moment kiedy postanowiłam zainwestować w profesjonalny sprzęt. Zaczęłam fotografować dzieci w rodzinie, koleżanki, potem było pierwsze płatne zlecenie, wyjazd na pierwsze warsztaty, potem kolejne.

Kiedy po raz pierwszy została mamą mocno skupiłam się na fotografii studyjnej, w szczególności noworodkowej.  Jednak z czasem zrozumiałam, że to nie jest dla mnie.
Nie czułam z tego takiej satysfakcji jak na początku. Postanowiłam spróbować z
fotografią naturalną. I to było to!

Zrozumiałam że naturalne światło, niepozowane sylwetki, swoboda w
ruchu to fotografia, która skradła moje serce. Fotografia lifestylowa pokazuje jak piękne jest nasze życie na co dzień, że każdy moment jest wyjątkowy. Teraz kiedy jestem mamą dwóch małych pociech, doceniam najbardziej kadry codzienności. Największe sentyment mam do zdjęć ze spaceru po lesie, czy pikniku na kocu rozłożonym na polanie. Naturalne, spontaniczne, pełne uśmiechu i szczerości. Czuję tę fotografię, jest zaskakująca, nieprzewidywalna, ale również pełna emocji. Widok niemowlaka w objęciach wpatrzonych w niego rodziców jest najwspanialszym widokiem i rozczulam się za każdym razem wykonując dla Was takie kadry. Jestem szczęśliwa kiedy wybieracie mnie na swojego fotografa, i że to ja mogę uwiecznić Wasze wspomnienia.

Za kilka lat, gdy spojrzysz na te zdjęcia przypomnisz sobie te emocje, powrócą wspomnienia, uśmiechniesz się pod nosem,
łza zakręci się w
oku.I o to chodzi!
Wspomnienia uwiecznione na fotografiach pozwalają nam na podróż w czasie.
I zdecydowanie, każdy na taką podróż zasługuje.

Prywatnie…

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą dwóch dziewczynek. Mój mąż to złota rączka, baaa, nawet ma swój udział w tworzeniu tej strony. Bycie mamą dwóch małych istotek to życie w wiecznym pędzie. W ciągu dnia każda sekunda wypełniona jest po brzegi. Jednak każdy całus, przytulas, każde “kocham cię” wynagradza to wszystko 100%.

Uwielbiam zieloną herbatę, ale również białą kawę. Jestem optymistką i marzycielką. Uwielbiam tworzyć i wymyślać nowe rzeczy. W wolnych chwilach razem z mężem uwielbiamy wymyślać, projektować, a potem tworzyć nowe rzeczy do naszego domu.

A teraz Ty opowiedz coś o sobie!
Z przyjemnością Cie poznam!
Uwiecznimy na fotografiach Twoją historię?