Garderoba dla Klientek

Cześć!

Jak się tutaj znalazłaś to o znaczy, że nasze fotograficzny spotkanie jest coraz bliżej. Ogromnie się cieszę z tego powodu i liczę że wspólnie dobierzemy stylizacje na ten wyjątkowy dzień. Możemy umówić się na dwie, a nawet trzy stylizacje. Na sesję możesz przyjść w swojej ulubionej sukience, wziąć swój kapelusz, czy narzutkę. Jeśli chcecie sesję rodzinną w podobnym  ubiorze proponuję jeansy bądź jednokolorowe, pod względem koloru spodnie i białe koszule. Pozostałe stylizacje proponuję dobrać tak, aby mama i córki były w sukience. W opisie każdej sukienek podaje rozmiar. Przed sesją podajesz mi numer sukienki, ale pamiętaj musisz mieć swoją alternatywę, w przypadku gdyby moja sukienka na przykład źle na Tobie leżała. 

Pamiętaj, że sukienki w rozmiarze większym niż Twój zawsze możemy podczas sesji złapać klamrą z tyłu, będzie to zabieg niewidoczny, a sukienka, która jest na Ciebie za duża, a bardzo ci się podoba może posłużyć Ci jako stylizacja na sesję. Wybierając sukienki z mojej garderoby pamiętać aby dobrać bieliznę w odpowiednim kolorze: cielista – najlepiej gładka i biała.

koronkowa szara, rozmiar uniwersalny

koronkowa szara, rozmiar uniwersalny

brązowa jasna — długi rękaw, rozmiar M/L. Pas sukienki jest nisko dlatego nie nadaje się do sesji ciążowych. Idealna do sesji karmienia piersią

beżowa kimono, rozmiar M

sukienka w prążki długi rękaw. Idealna do sesji ciążowych i karmienia piersią rozmiar uniwersalny

brązowa bez rękawów, r. L

koronkowa biała rozmiar M/L

sukienki muślinowe dla dziewczynek r. 110/122 i 80

narzutka boho

sukienki muślinowe dla dziewczynek r. 110/122 i 80